Actueel School gesloten vanwege Coronavirus

School gesloten vanwege Coronavirus

Beste leerlingen en ouders,

We hebben de laatste dagen vernomen dat het aantal besmettingen met het Coronavirus stijgt. Deze ontwikkeling leidt tot zorg voor onze leerlingen en voor onze medewerkers. Een zorg die wordt gedeeld door het kabinet dat daarom heeft besloten dat de scholen vanaf maandag 16 maart dicht gaan voor onderwijsactiviteiten aan leerlingen.

De afgelopen periode hebben we onderzocht op welke manier we op afstand onderwijs aan onze leerlingen kunnen blijven verzorgen. Morgenochtend beraden wij ons op de voortgang van het onderwijs aan examenklassen, toetsen, praktische examens en alle overige klassen/groepen. We verwachten morgenmiddag met nadere informatie te kunnen komen.

Dit is voor ons allemaal een ingewikkelde situatie die veel van ons vergt. Pas goed op elkaar en op jezelf.

Mede namens alle locatieleidingen,

Marcel Klaverkamp, bestuurder