Actueel Leerlingen Quintus halen meer dan 10.000 euro op voor het goede doel

Leerlingen Quintus halen meer dan 10.000 euro op voor het goede doel

Traditiegetrouw organiseerde Quintus de laatste vrijdag voor de kerstvakantie een goede doelenactie. Ditmaal werd ingezet op twee onafhankelijke organisaties die mensen in nood helpen, Artsen zonder Grenzen en Het Rode Kruis. Aan het einde van de ochtend, toen zowel het geld van de sponsorloop als een groot deel van de Fancy Fair opbrengst was geteld, werden de cheques symbolisch overhandigd aan medewerkers van deze organisaties. De teller stond op dat moment op meer dan 10.000 euro. Daarbij komt ook nog het bedrag dat de medewerkers van het Dr. Nassau College geschonken hebben.

De decembermaand stond in het teken van deze twee acties. De sponsorloop bracht al meer dan 8000 euro op en daar komt de opbrengst van de Fancy Fair nog bij. "Ik ben enorm trots op de leerlingen en medewerkers van onze school", geeft directeur Albert Noord aan. "Wij hadden deze weken sprekers van o.a. Het Rode Kruis en van Artsen zonder Grenzen op school. Deze actie is een prachtige traditie. Wij willen onze leerlingen opleiden tot wereldburgers. Op deze manier breng je verbondenheid met de wereld in de school en deel je de noodzakelijke kennis."